f white

Zakup własnego mieszkania to życiowa inwesycja. Podjęcie decyzji o "przejściu na swoje" często wiąże się z licznymi kosztami i podejmowaniem ważnych decyzji. Duże znaczenie odgrywa dobra lokalizacja, interesująca okolica i, niezmiennie od wielu lat, korzystna cena. 

Pierwszy krok który podejmuje większość Polaków to wybór dogodnego miejsca. Liczy się szybki dojazd do pracy, bliskość szkół i terenów zielonych. By móc korzystać z tych wszystkich atutów warto zamieszkać na Głuszynie. Nowopowstające osiedle Nowe Piotrowo oferuje funkcjonalny układ mieszkania, bardzo korzystną cenę i ciekawą okolicę. Pobliski las, tereny rekreacyjne wokół rzeki Głuszynki, a do tego szybką i łatwą komunikację z centrum Poznania. 

Nasi Pracownicy Biura Sprzedaży znając proces kupna mieszkania, pomogą w szybkim zdobyciu wymarzonych czterech kątów i załatwieniu wszelkich, koniecznych formalności. 

 

Bliskość miasta

Inwestycja Nowe Piotrowo jest realizowana na Głuszynie przy ul. Gabszewicza w Poznaniu. To idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać w niedalekiej odległości od centrum Poznania, a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku. Nowe Piotrowo to piękno przyrody harmonijnie sąsiadujące z zabudową mieszkalną. 

dowiedz się więcej

Inwestycja Nowe Piotrowo. Bliskość miasta. Spokój natury

box1

Bezpieczne dokonywanie płatności
na rachunek powierniczy.

dowiedz się więcej

box2

Kliknij i sprawdź standard wykończeń
naszych mieszkań.

dowiedz się więcej

box3

Wszystkie mieszkania spełniają warunki programu Mieszkanie dla Młodych!

dowiedz się więcej