f white

Większość Polaków zgodnie mówi, że wynajem mieszkania jest korzystny, ale wyłącznie na krótką metę. Jeśli planujemy w danym mieście zamieszkać na stałe i mamy zdolność kredytową, lepszym rozwiązaniem jest kupno wymarzonego M. Walorów takiego rozwiązania jest wiele. 

Podstawową zaletą kupna mieszkania są kosztu, gdyż rata kredytu, którą spłacamy każdego miesiąca jest porównywalna z ceną najmu, częstokroć nawet niższa. Wynajemi 2-pokojowego lokalu w Poznaniu pochłania nam średnio 1 400 - 1 500 zł, natomiast rata, przy 10% wkładzie własnym, około 1 000 zł, dlatego korzystniej jest płacić "za swoje, a nie cudze". Dodatkowo dofinansowanie otrzymane w ramach rządowego programu MdM może obniżyć koszty.

Kupują swoje cztery kąty można zyskać jeszcze więcej. Własne M zwiększa majątek i tym samym zapewnia udane i spokojne życie. Co więcej, bycie właścicielem pozwala na swobodne aranżowanie wnętrza, dokonywanie zmian i remontowanie. 

 

Bliskość miasta

Inwestycja Nowe Piotrowo jest realizowana na Głuszynie przy ul. Gabszewicza w Poznaniu. To idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać w niedalekiej odległości od centrum Poznania, a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku. Nowe Piotrowo to piękno przyrody harmonijnie sąsiadujące z zabudową mieszkalną. 

dowiedz się więcej

Inwestycja Nowe Piotrowo. Bliskość miasta. Spokój natury

box1

Bezpieczne dokonywanie płatności
na rachunek powierniczy.

dowiedz się więcej

box2

Kliknij i sprawdź standard wykończeń
naszych mieszkań.

dowiedz się więcej

box3

Wszystkie mieszkania spełniają warunki programu Mieszkanie dla Młodych!

dowiedz się więcej