f white

Zakup mieszkania to poważna inwestycja, dlatego konieczne jest zachowanie dużego bezpieczeństwa. Podczas zakupu wymarzonego M w grę wchodzą duże sumy. Właśnie dlatego, inwestor KMD Deweloper założył rachunek powierniczy dla Nowego Piotrowa i zadbał o wsparcie doradców kredytowych, którzy pomogą wybrać korzystne warunki kredytów.

Idea rachunku powierniczego sprowadza się do zabezpieczenia pieniędzy klientów. Kupujący mieszkanie wpłacają pieniądze na konto rachunku powierniczego, z którego wypłata może nastąpić tylko na cele określone w zawartej umowie deweloperskiej. Wypłata kolejnych transz dla dewelopera, przewidzianych w harmonogramie, jest realizowana przez bank, po zakończeniu wskazanych etapów inwestycji. Dlatego pieniądze klientów są bezpieczne, a deweloper jest zobligowany do terminowego wykonywania prac budowlanych. 

 

Bliskość miasta

Inwestycja Nowe Piotrowo jest realizowana na Głuszynie przy ul. Gabszewicza w Poznaniu. To idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać w niedalekiej odległości od centrum Poznania, a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku. Nowe Piotrowo to piękno przyrody harmonijnie sąsiadujące z zabudową mieszkalną. 

dowiedz się więcej

Inwestycja Nowe Piotrowo. Bliskość miasta. Spokój natury

box1

Bezpieczne dokonywanie płatności
na rachunek powierniczy.

dowiedz się więcej

box2

Kliknij i sprawdź standard wykończeń
naszych mieszkań.

dowiedz się więcej

box3

Wszystkie mieszkania spełniają warunki programu Mieszkanie dla Młodych!

dowiedz się więcej