f white

Inwestor KMD Developer, by zapewnić nabywcom bezpieczeństwo podczas dokonywanych płatności, założył rachunek powierniczy. Bank prowadzący mieszkaniowy rachunek powierniczy jest odpowiedzialny za ochronę środków zgromadzonych na mieszkaniowym rachunku powierniczym.

Wnoszone przez Nabywców lokali mieszkalnych wpłaty w ramach zawartych umów deweloperskich są przekazywane na Zamknięty Mieszkaniowy Rachunek Powierniczy (wpływy ze sprzedaży lokali mieszkalnych). W przypadku sprzedaży nieruchomości lokalowej po zakończeniu inwestycji wpłaty są wnoszone na rachunek zastrzeżony prowadzony dla Dewelopera przez Bank. Uruchomienie środków z tych rachunków następuje po przeniesieniu na Nabywcę własności lokalu mieszkalnego oraz zapłacie ceny za lokal.

Dzięki powyższemu rozwiązaniu zapewniona jest weryfikacja przedsięwzięcia deweloperskiego oraz zapewnienie pełnego bezpieczeństwa środków Nabywców przez cały okresu budowy.

 


DORADZTWO KREDYTOWE
Jeżeli potrzebują Państwo kredytu na zakup mieszkania, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi  doświadczonymi doradcami. Pomogą oni wybrać najciekawszą ofertę kredytu mieszkaniowego i przeprowadzą Państwa przez proces kredytowy.

DZIAŁ KREDYTOWY
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ewa Kasprzak
Specjalista ds. kredytów
tel. +48 504 076 865

Mirek Dziewoński
Specjalista ds. kredytów
tel. +48 509 293 646

Bliskość miasta

Inwestycja Nowe Piotrowo jest realizowana na Głuszynie przy ul. Gabszewicza w Poznaniu. To idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać w niedalekiej odległości od centrum Poznania, a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku. Nowe Piotrowo to piękno przyrody harmonijnie sąsiadujące z zabudową mieszkalną. 

dowiedz się więcej

Inwestycja Nowe Piotrowo. Bliskość miasta. Spokój natury

box1

Bezpieczne dokonywanie płatności
na rachunek powierniczy.

dowiedz się więcej

box2

Kliknij i sprawdź standard wykończeń
naszych mieszkań.

dowiedz się więcej

box3

Wszystkie mieszkania spełniają warunki programu Mieszkanie dla Młodych!

dowiedz się więcej